kontakt / Nota prawna

Alicja Bloemer

AIX-TERMINUS

  • Monschauer Strasse 28,  52076 Aachen

  • Telefon: +49 (0) 241 4450375
  • Mobil: +49 (0) 163 2171766
  • Telefax: +49 (0) 241 4450374
  • E-Mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 


 

Copyright

 

Wszystkie informacje na tych stronach związane z firmą  stanowią wyłączną własność Aix-Terminus. Treść danych osobowych jak również informacje o firmie, które są tutaj udostępnione, nie mogą być kopiowane lub powielane bez uprzedniego pisemnego zezwolenia Aix-Terminus.  

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany stron bez uprzedniej zapowiedzi. Za wszelkie konsekwencje wynikające z tej zmiany nie ponosimy odpowiedzialności.

 


Wyłączenie odpowiedzialności:

Odpowiedzialność za treść

 

Treść naszych stron została sporządzona z wielką starannością. Za prawidłowość, kompletność  i aktualność treści nie możemy jednakże brać odpowiedzialności. Jako dostawca usług ponosimy odpowiedzialność za treść zawartą na naszych stronach zgodnie z § 7 ustęp 1 TMG.  Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG natomiast nie jesteśmy zobowiązani do kontrolowania przekazywanych lub zapisanych obcych informacji oraz badania ich zgodności z obowiązującym prawem. Obowiązek usunięcia lub zablokowania informacji według ogólnie obowiązujących unormowań prawnych pozostaje nienaruszony. Dostawca usług ponosi odpowiedzialność dopiero od momentu uzyskania wiarygodnych wiadomości o bezprawnym charakterze informacji. Usługodawca podejmie niezwłoczne odpowiednie działania w celu usunięcia ich treści.

 


 

Odpowiedzialność za linki

 

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.  Za zawartość tych stron odpowiada zawsze konkretny usługodawca lub operator portalu. treść tych stron jest zawsze poszczególny usługodawca lub eksploatator odpowiedzialny. Zalinkowane strony zostaną sprawdzone pod względem możliwego naruszenia prawa w momencie linkowania. Dotychczas nie stwierdzono w momencie linkowania jakichkolwiek treści wskazujących na niezgodność z prawem.  Jednakże niemożliwością jest ciągłe monitorowanie treści zalinkowanych stron bez jakichkolwiek przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. W przypadku otrzymania informacji o bezprawnej treści, wskazana strona zostanie natychmiast usunięta.


 

Prawo autorskie

 

Sporządzone poprzez eksploatatora treści i prace na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, opracowywanie, rozpowszechnianie i każde wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymagają pisemnego zezwolenia poszczególnego autora lub twórcy. Ściąganie plików i kopiowanie stron jest  dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.     O ile treść na tych stronach nie jest sporządzona poprzez eksploatatora, zostaną zastrzeżone prawa autorskie osób trzecich. W szczególności zostaną oznakowane treści osób trzecich. Jeżeli jednak mimo to zauważycie Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W razie otrzymania informacji o naruszeniu praw autorskich, wskazana strona zostanie natychmiast usunięta.


 

Ochrona danych osobowych

 

Korzystanie z naszej strony internetowej jest w zasadzie możliwe bez podawania danych osobowych. Udzielenie informacji dotyczących danych osobowych (n.p. nazwisko, adres lub adres mailowy), jest w zasadzie dobrowolne. Dane te nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnego zezwolenia.  

 

Należy zwrócić uwagę na to, że przekazywanie danych w internecie (np. przy komunikacji mailowej) wykazuje pewne luki bezpieczeństwa. Kompletna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa.

 

Stanowczo zakazane jest korzystanie przez osoby trzecie z publikowanych w ramach noty prawnej danych osobowych w celach reklamowych i informacyjnych bez wyraźnego przyzwolenia.

 

Operatorzy portalu internetowego podejmą odpowiednie kroki prawne w przypadku niepożądanych informacji reklamowych takich jak np. maile spam.